Biologische zuivel is niet meer weg te denken uit het consumptiepatroon van de bewust genietende consument. Het assortiment van Bio+ omvat daarom een groot aantal zuivelproducten van topkwaliteit.
Melk, karnemelk & yoghurt
Dat biologische zuivelproducten gemaakt worden op basis van biologische zuivel, spreekt voor zich. Maar ook aan het vervolgproces, van ontromen en pasteuriseren, komen dankzij het gebruik van professionele apparatuur, geen chemische of synthetische kleur-, geur- of smaakstoffen te pas. Bio+ biedt een smakelijke lijn biologische melkproducten.
Bio+ yoghurt op fruit
Bio+ Yoghurt met fruit is gemaakt van milde biologische yoghurt en het beste fruit.
Bio+ biedt twee varianten:
- Milde yoghurt met aardbei
- Milde yoghurt met perzik - maracuja
De yoghurt zit in een transparante beker die 500 gram bevat.
Onze partner op het gebied van zuivel is:
Vecozuivel
Boter & geelvetten
De Bio+ roomboter is vol van smaak en 100% biologisch. Daarnaast biedt Bio+ halvarine die niet alleen 100% biologisch is, maar ook nog eens 100% plantaardig is en maar liefst 65% zonnebloemolie bevat. De Bio+ halvarine is niet alleen lekker en makkelijk smeerbaar, maar bevat ook vitamines A en D. Daardoor past ook dit Bio+ product prima bij een natuurlijke en bewuste manier van leven. De halvarine zit in een aantrekkelijk kuipje van 500 gram.
Onze partners op het gebied van boter en geelvetten zijn:
Vecozuivel
Romi Smilfood
IJs
Bio+ biedt twee smakelijke ijsvarianten: vanille roomijs met echte vanille en chocolate chip roomijs. Uiteraard gemaakt van de beste biologische grondstoffen en verpakt in een aansprekende verpakking.
Onze partner op het gebied van ijs is:
Odenwald
Kaas
Biologische kaas van koe- en geitenmelk wordt onder zeer hygiënische omstandigheden gemaakt. Er worden geen schimmelwerende stoffen aan de kaascoating toegevoegd. Daardoor moet de kaas vaker behandeld en gekeerd worden. Al met al een arbeidsintensief proces waardoor de consument verzekerd is van een puur natuurlijk en zeer smaakvol product. Niet alleen de gebruikte melk is van biologische oorsprong. Dit geldt ook voor alle andere grondstoffen. Bio+ biedt een uitgebreid assortiment biologische kazen voor zowel de wandkoeling als de bediening. Het assortiment bestaat uiteraard uit verschillende soorten koeienkaas en geitenkaas, maar ook buitenlandse kazen zijn als stuksartikel te verkrijgen.
Onze partner op het gebied van kaas is:
Zijerveld & Veldhuyzen
Eieren
Biologische eieren scoren hoog op het gebied van dierwelzijn. Verkoos de consument eerder al het scharrelei boven de eieren uit de legbatterij, nu kiest de consument steeds vaker voor het diervriendelijke scharrelei. Dit resulteert in het feit dat meer dan 1 op de 20 gekochte eieren in de Nederlandse supermarkt een biologisch ei is.
Onze partners op het gebied van eieren zijn:
Frisian Egg
Kwetters
Houdbare melk
Houdbare melk is een ideaal voorraadkastproduct. Lekker als basis voor pannenkoeken. Bio+ biedt twee varianten: houdbare volle en houdbare halfvolle melk. Dankzij de speciale UHT sterilisatietechniek is de lekkere smaak optimaal behouden.
Onze partner op het gebied van houdbare melk is:
Vechtenaer B.V.